Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Piekrišana

Lietojot www.alusdarbnica.lv (turpmāk — tīmekļa vietne) jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo sīkdatņu politiku.  Pirmo reizi apmeklējot vietni, atvērsies uznirstošs logs ar šādu paziņojumu.  Kaut arī turpmākajās apmeklējuma reizēs parasti šāds paziņojums neparādīsies, jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, izpildot turpinājumā sniegtos norādījumus.

Sīkdatņu atspējošana

Ja nepiekrītat, ka mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, jūs varat tās atspējot, izpildot http://allaboutcookies.org izklāstītos norādījumus jūsu pārlūkā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atspējojot sīkdatnes, dažas no vietnes funkcijām un tajā pieejamie pakalpojumi var nedarboties pilnvērtīgi.

 Ja organizācija, kura ievieto sīkdatni, nodrošina automātisku savu sīkdatņu atspējošanas rīku, mēs zemāk norādām šīs organizācijas nosaukumu, tās ievietoto sīkdatņu kategoriju un saiti uz tās nodrošināto automātisko atspējošanas rīku. Visos citos gadījumos mēs pie šīs sīkdatņu politikas datuma norādām sīkdatņu nosaukumus un to avotu, lai jūs varētu tās viegli atpazīt un, ja vēlaties, atspējot, izmantojot sava pārlūka iestatījumus.

Daži pārlūki nodrošina lietotājam iespēju atzīmēt, ka tas nevēlas, lai viņa pārlūkošanas darbības tiktu izsekotas. Izsekošanas atspējošana var traucēt dažām tīmekļa vietnes funkciju un tajā sniegto pakalpojumu darbībai.

Pēc jūsu pirmā vietnes apmeklējuma mēs varētu būt nomainījuši izmantotās sīkdatnes. Šī sīkdatņu politika sniedz iespēju būt vienmēr informētam par to, kura organizācija ievieto sīkdatnes un kādā nolūkā, kā arī nodrošinās to atspējošanas iespējas, tādēļ jums vajadzētu laiku pa laikam pārskatīt šo politiku.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta faili, kuri satur nelielu informācijas apjomu un kuri tiek lejupielādēti jūsu datorā ikreiz, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Pēc tam vietnes turpmākajās apmeklējumu reizēs sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ to izcelsmes tīmekļa domēnam. Lielākā daļa tīmekļa vietņu satur elementus no vairākiem tīmekļa domēniem, kas nozīmē, ka ikreiz, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūsu pārlūks var saņemt sīkdatnes no vairākiem avotiem.

Sīkdatnes ir noderīgas, jo tās dod iespēju tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja datoru. Sīkdatnes nodrošina lietotājam iespēju efektīvi pārvietoties no vienas lapas uz citu, atcerēties lietotāja preferences un kopumā uzlabot lietošanas pieredzi. Tās var izmantot arī, lai pielāgotu reklāmas jūsu interesēm, izsekojot jūsu pārlūkošanas vēsturi, proti, kādas tīmekļa vietnes apmeklējat.

Sesijas sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas tiklīdz aizverat savu pārlūku, savukārt pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu datorā arī pēc pārlūka aizvēršanas (piemēram, lai atcerētos jūsu lietotāja preferences, kad atkal apmeklēsiet konkrēto vietni).

Kāda veida sīkdatnes izmanto uzņēmums Carlsberg?

Turpinājumā ir sniegts uzņēmuma Carlsberg, tā meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju izmantoto sīkdatņu apraksts.

Veiktspējas sīkdatnes

Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes, lai analizētu, kā mūsu apmeklētāji lieto tīmekļa vietni un sekotu vietnes darbības rādītājiem. Tas dod mums iespēju nodrošināt kvalitatīvu lietošanas pieredzi, sniedzot lietotājiem pielāgotu piedāvājumu un ātri nosakot un novēršot jebkādas radušās problēmas. Piemēram, mēs varētu izmantot veiktspējas sīkdatnes, lai novērotu, kuras lapas ir vispopulārākās, kura lapu sasaistes metode ir visefektīvākā, kā arī, lai noteiktu, kādēļ dažas lapas saņem paziņojumus par kļūdām. Mēs varētu arī izmantot šīs sīkdatnes, lai izceltu konkrētus rakstus vai vietnes pakalpojumus, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, balstoties uz jūsu vietnes lietošanas vēsturi. Informācija, ko apkopo šīs sīkdatnes mūsu vai mūsu līgumpartneru uzdevumā, nav saistīta ar jūsu personas informāciju.

Tīmekļa vietne patlaban izmanto šādas analītiskās sīkdatnes:

 

Sīkdatnes nosaukums Avots Nolūks Ilgums Papildu informācija
-utma Google Analytics Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai vāktu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sastādītu ziņojumus, un tā palīdz mums uzlabot tīmekļa vietni. Šīs sīkdatnes vāc informāciju anonīmi, tostarp par vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji piekļūst mūsu vietnei un kādas lapas viņi pārlūko. 2 gadi Lai iepazītos ar Google privātuma politiku attiecībā uz Google Analytics, noklikšķiniet šeit http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

 

Jūs varat izvēlēties, lai Google Analytics neizseko jūsu darbības, nospiežot šeit https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

 

 

-utmb 30 minūtes
-utmc Līdz sesijas beigām
-utmz 6 mēneši

 

Sīkdatnes nosaukums Avots Nolūks Ilgums Papildu informācija
-gid Google Analytics Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai atvieglotu pieprasījumu līmeni un atšķirtu unikālos lietotājus, piešķirot nejauši izveidotu numuru kā klienta identifikatoru. Tas ir iekļauts katrā lapas pieprasījumā vietnē un tiek izmantots vietņu analīzes pārskatu apmeklētāju, sesiju un kampaņu datu aprēķināšanai. 24 stundas Lai iepazītos ar Google privātuma politiku attiecībā uz Google Analytics, noklikšķiniet šeit http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

 

Jūs varat izvēlēties, lai Google Analytics neizseko jūsu darbības, nospiežot šeit https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

 

-ga 2 gadi
-gat 1 minūte
Sīkdatnes nosaukums Avots Nolūks Ilgums Papildu informācija
IDE Google Analytics Šie sīkfaili, ko ir iestatījusi trešā puse (DoubleClick), un tie tiek izmantoti mērķtiecīgu reklāmu rādīšanai, kas attiecas uz jums visā tīmeklī. Pamatojoties uz jūsu iepriekšējām apmeklējumiem šajā vietnē, var tikt rādīta mērķtiecīga reklāma. Piemēram, tīmeklī var tikt rādītas reklāmas par tēmu, kuru esat izteikuši interesi, pārlūkojot mūsu vietni. Turklāt šie sīkfaili nosaka reklāmu rādītāju, kas tiek rādīts lietotājam. 1.5 gadi Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.google.com/policies/privacy/partners/. Ja vēlaties atspējot DoubleClick sīkfailus savā pārlūkprogrammā, lūdzu, apmeklējiet šo vietni.

 

IP adrešu un tīmekļa žurnālu lietošana

Mēs varam arī izmantot jūsu IP adresi un pārlūka veidu, lai palīdzētu atklāt problēmas mūsu serverī, administrētu tīmekļa vietni un uzlabotu pakalpojumu, kuru jums sniedzam. IP adrese ir skaitļu kods, kas identificē jūsu datoru internetā. Jūsu IP adresi var izmantot arī, lai apkopotu plašu demogrāfisko informāciju.

Mēs varam veikt IP uzmeklēšanu, lai noteiktu, no kura domēna jūs apmeklējat vietni (piemēram, no google.com), lai precīzāk noteiktu mūsu lietotāju demogrāfisko profilu.

Sīkdatņu politika neattiecas uz trešo personu tīmekļa vietnēm

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī sīkdatņu politika neattiecas uz to trešo personu tīmekļa vietņu praksi privātuma jomā, kuras var būt saistītas ar mūsu vietni, un mēs neuzņemamies atbildību par šo praksi.

Izmaiņas sīkdatņu politikā

Mēs varam atjaunināt šo sīkdatņu politiku un tādēļ aicinām jūs laiku pa laikam pārskatīt šo politiku, lai būtu informēts par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Šī sīkdatņu politika ir atjaunināta 2018. gada maijā.